Chci pomáhat výjimečným lidem dosáhnout „nemožných“ výsledků a cílů.

Jmenuji se Miroslav Sázovský a jsem autorem tohoto webu, podnikatelem, průvodcem tří dětí (William, Katie a Emily) a partner úžasné ženy Evy Sázovské Andriessen. Jako celoživotní student lidského chování neustále dělám rozsáhlé studie a objevuji odpovědi na otázku: 

„Co dělá skutečného lídra lídrem a jak mohou někteří lídři dosahovat efektivního leadershipu, jako svého přirozeného sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti?“

Zjišťuji a čím dál častěji z různých vědeckých zdrojů čtu, že se lidé geneticky od sebe skoro vůbec neliší. Mozek a srdce těch největších vědců a lídrů je stejné, jako mozek a srdce ostatních lidí. Proto každý z nás má možnost dosáhnout jakýchkoliv výsledků a posunu svého bytí do nepředstavitelné a naprosto impozantní budoucnosti.

Představuji si svět, ve kterém se velká většina lidí každý den vrací domů s pocitem sebenaplnění z práce, kterou milují a dělají ji s vášní, aby mohli být přítomný sami sobě, svým dětem a manželkám.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření. Jsem přesvědčený, že jedině tak mohou dělat svět lepším místem bez potřeby síly, strachu, obav a násilí. 

Moje práce pomáhá lidem, kteří dělají věci, které dokáže dělat jen malé množství lidí na celé planetě. Jsou silní, vášniví a úspěšní, ale přesto to, co vidí ve své vizi budoucnosti jim připadá jako něco, co je většího, než jsou oni sami. Jsou zdrojem toho, co se stane.

Svou prací chci pomáhat mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“

Pokud vám to zní povědomě, jako již stovkám lidí před vámi. Chcete své bytí člověkem (lídrem sám sebe) posunout na mistrovskou úroveň a mít věci hotové, tak se můžeme společně potkat. Ročně se věnuji vždy jen 5 klientům ze světa businessu a 3 dětem ve věku 12 až 18 let. Vždy se plně soustředím na potřeby, záměr a cíl mise, kterou mají moji klienti, aby dosahovali doposud pro ně nepředstavitelné výkonnosti a produktivity na všech úrvních svého života.

Od roku 2006 se aktivně vzdělávám v osobnostním růstu

Každý rok investuji obrovské množství času, peněz a energie, abych se potkával s lidmi a odborníky na leadership a osobní transformaci. Pravidelně se vzdělávám, čtu knihy, chodím na kurzy a čtu o nejnovějších poznatcích o leadershipu. Mezi absolvované kurzy, ze kterých čerpám své osobní názory, zkušenosti a inspiraci:

Pravidelně čtu: Journal of Leadership and Organizational Studies, Journal of Leadership Studies, Leadership, and Open Journal of Leadership

Mezi mé učitele a inspirativní lídry patří Alan Watts, Werner Erhard, Michal C. Jansen, Steve Zaffron, Jeri Echeverria, Wiley W. Souba, Kari L. Granger, James MacGregor Burns, Peter Senge, Carl R. Rogers, Warren Bennis, Bill George, Daniel Goldmen, Martin Heidegger, Alan Sieler, John R. Searle, Daniel R. Hawkins, Fernando Flores a další...

Na stránce mé knihovny můžete objevit knihy, které mě inspirovali, motivovali a poskytli materiál ke studiu a tréninku. Z každé z uvedených knih jsme si dělal poznámky a výpisky. Každou knihu jsem přečetl a moje výpisky pravidelně čtu nejen sám, ale i s mými klienty a společně rozebíráme jejich význam a uplatnění v reálném životě. Dalo by se říct, že doslova tyto knihy žiju.

Žádný z těchto kurzů nebo knih se nevyrovná mým osobním zkušenostem a prožitkům, které zažívám ve společnosti milované ženy Evy a třech dětí (William, Katie, Emily), které mám tu čest doprovázet a vést na cestě k samostatnosti. Tím největším lídrem člověk musí být doma se svou rodinou, pak může říct, že je mistrem leadershipu.