Buď kupující ne prodejce

Nehledejte klienty a neprodávejte jim, ale vytvářejte si je a staňte se kupujícím.

Co kdybyste změnili své nastavení mysli a změnili svůj postoj ke konkurenci? Co kdybyste místo toho rozvíjeli svou jedinečnou hodnotu a schopnosti kouče?

Koučové, kteří pochopili toto růstové 10x nastavení mysli, tak přestali prodávat své služby a začali přitahovat své klienty snů. Klienty, kteří je vyhledávají a obdivují.

Vaše vnímání konkurence a prodávání služeb vás dostalo tam, kde nyní jste. Je na čase stát se zdrojem něčeho většího, než jste vy samotní.

Rozvíjejte svou jednu jedinou jedinečnou dovednost. Ostatní lidé vás začnou obdivovat a budou usilovat o spojení s vámi, aby mohli pro sebe objevit váš příběh, inspirovat se a začít žít svůj sen.

Existují dva druhy koučů – kupující a prodejci

Zásadní rozdíl mezi kupujícím a prodejcem je ten, že prodejce je někdo, kdo může být odmítnut a kupující je ten, kdo odmítá. Moji klienti jsou v pozici, kdy si vybírají, zda odmítnou a zda si chtějí vytvořit dlouhodobý vztah se svým klientem.

Staňte se tím, kdo stanovuje pravidla a vymezuje hranice toho, kdo je váš ideální klient. Vaši klienti se od vás chtějí naučit, jak se stát tím, kdo jste byli a kdo teď jste.

Každý z nás se inspiruje ostatními lidmi, ale stále chceme být sami sebou. Nemůžeme se stát lidmi, kteří nás inspirují.

Vaše jedinečná budoucnost je jen otázkou bytí a jednání zevnitř ven. Podívejte se do své minulosti, kdy vám bylo 6 let. V té době jste uměli jen pár věcí ve srovnání s tím, co umíte teď. Ale stále to jste vy, jen s mnohem více schopnostmi a zkušenostmi.

Nejúspěšnější lidé pracují na své jediné jedinečné dovednosti, která z nich dělá člověka, jenž přitahuje a inspiruje ostatní.

Objev pro sebe, kdo jsi skutečně

Když se soustředíte na to, kdo jste skutečně, tak lidé ocení vaši hodnotu (příspěvek) a budou chtít být s vámi ve spojení. Otázkou je, kdo jste skutečně?

Možná nejste to, co si myslíte, že jste. Možná nejste ani to, co víte, že jste. Možná ani nejste to, o čem jste přesvědčení a čemu věříte, že jste. Možná nejste ani to, co se domníváte, že jste. Možná nejste ani to, co se s vámi děje vnitřně – vaše pocity, myšlenky, vzpomínky, emoce, nálady a vnitřní tělesné pocity. Vy nejste váš způsob bytí, to je jen způsob bytí.

Kdo v realitě jste, je jen vaše akce.

S nikým se nesrovnávejte. Srovnávejte jen to, kdo jste byli a kdo si vytváříte, že budete.

Vše kolem vás se zrychluje, ale moji klienti se naopak zpomalují, přesto dosahují 10x výsledků.

Exponenciální zrychlování okolního světa je způsobené tím, že se neustále porovnáváte s ostatními. Pokud se totiž porovnáváte s ostatními a snažíte se s nimi udržet krok, tak se vám může zdát, že se život zrychluje.

Pokud chcete být jedineční, tak se nemůžete srovnávat s ostatními. Musíte udělat jen jednu jedinou věc – pracovat na své jedinečnosti.

Budete-li jedineční, tak už nebudete muset být prodejcem. Jediné, co se teď musíte změnit, je vaše mentalita.

Kupující kouč je člověk, který:

  • Inspiruje
  • Motivuje
  • Transformuje
  • Přitahuje

Jste prodejce nebo kupující?