Chceš být v mém [1uvědomění] podcastu?

Slyšel jsem spoustu podcastů, až jsem jednou viděl video Riche Litvina, který koučoval ve svém podcastu velmi úspěšnou ženu. Úplně mě jeho video pohltilo, a tak jsem vstoupil do jeho kurzu. Trénoval jsem pod jeho vedením. Nyní točím svůj podcast se stejným tématem [1uvědomění] Podcast pro jedinečné lidi s velkým dopadem

Velmi rád koučuji, vedu lidi a pracuji s nepořádkem v jejich myšlení. Koučuji jeden na jednoho. Koučuji v malých skupinkách. Koučuji i velmi úspěšné lídry. Kamkoliv přijdu, tak si můžete být jistí, že budu koučovat. Dokonce i když se bavíme doma se ženou, tak se čas od času navzájem koučujeme, protože neznáme intimnější způsob konverzace, která by náš vztah tolik prohlubovala a poskytovala nám tolik svobody bytí, svobody jednání, mír v mysli a hluboké lásky.

V mém podcastu budu… koučovat. Zde jsou jednotlivé díly, které pravidelně nejčastěji jednou týdně zveřejňuji.

Podcast jsem nazval [1uvědomění], protože jsme přesvědčený, že jedno uvědomění, může změnit vše. Účastníků podcastu se vždy ptám:

„Jaká je tvá jediná otázka, která když bude zodpovězená, všechno by se změnilo?“

Pravidelně v podcastu [1uvědomění] budu vyzývat myšlení jedinečných lidí – od lídrů korporátních společností, přes podnikatele, vysloužilé profesionální vojáky až po velmi úspěšné kouče a sportovní trenéry...

Pokud na jednu z níže uvedených vět odpovíte ANO, tak bychom si měli promluvit a má smysl být v podcastu.

  • Máte velké úspěchy, ale vaše další mise je pro vás ve své nové podobě výzvou?
  • Toužíte po někom, kdo by napadl vaše myšlení a vyzval ho k hlubokému zamyšlení, které změní vše?
  • Pokud jste velmi často nejzajímavější osobou v místnosti, tak jste ve špatné místnosti.

Pokud máte zájem o můj koučink v podcastu, který bude prováděn ve formě video nahrávky přes Zoom tak se přihlaste pomocí tohoto dotazníku.

Je jedno jaké máte sny a čeho se děsíte. Vězměte si obojí se sebou a zvládneme je jednou pro vždy.