Chceš být v mém [1uvědomění] podcastu?

Existuje mnoho dlouhých rozhovorů ve stylu dlouhých podcastu, ale není to ono.

Tento rok připravuji spuštění podcastu, který budu dělat po svém.

Jak můžete vidět, tak velmi rád koučuji. Koučuji jeden na jednoho. Koučuji v malých skupinkách. Koučuji velmi úspěšné lídry. Kamkoliv přijdu, tak si můžete být jistí, že budu koučovat. Dokonce i když se bavíme doma se ženou, tak se navzájem koučujeme, protože neznáme intimnější způsob konverzace, která by náš vztah tolik prohlubovala a poskytovala nám tolik svobody bytí, svobody jednání, mír v mysli a hluboké lásky.

V mém podcastu budu… koučovat.

Podcast jsem nazval [1uvědomění] – protože svým klientům často kladu jednu otázku: „Jaká je tvá jediná otázka, která když bude zodpovězená, všechno by se změnilo?“

Jsem koučem velmi úspěšných lidí, kteří mají velký dopad na své rodiny, okolí, společnosti, organizace, města, státy a svět. Lidé mě vyhledávají, protože vidím věci, kteří ostatní nevidí a odvážím se říci, co ostatní neřeknou.

Každý týden na podcastu [1uvědomění] budu vyzývat myšlení mimořádných velmi úspěšných lidí – od lídrů korporátních společností, přes podnikatele, vysloužilé profesionální vojáky až po velmi úspěšné kouče a sportovní trenéry.

  • Máte velké úspěchy, ale vaše další mise je pro vás ve své nové podobě výzvou? Pak bychom si měli promluvit…
  • Toužíte po někom, kdo by napadl vaše myšlení a vyzval ho k hlubokému zamyšlení, které změní vše? Pak bychom si měli promluvit…
  • Pokud jste velmi často nejzajímavější osobou v místnosti, tak jste ve špatné místnostiměli bychom si promluvit…

Pokud máte zájem o můj koučink v podcastu, který bude prováděn ve formě video nahrávky přes Zoom tak se přihlaste pomocí tohoto dotazníku.

Přineste si svůj největší sen nebo vás největší strach. Zvládneme ho jednou pro vždy.