JEDINEČNÁ SCHOPNOST

AGENT

Jsi otevřený, rád si vyrazíš ven a seš součástí společenství lidí. Jsi zábavný, snadno komunikující, dobrý posluchač a snažíš se, aby se všichni cítili spokojeně. Jsi zaměřen na lidi a opravdu rád navazuješ kontakty a dozvídáš se všechno o lidech, které potkáš, a se kterými se seznámíš a pracuješ. Jsi přirozený mírotvůrce a rád umožňuješ ostatním být šťastní.

Agenti jsou nejlepší usmiřovatelé a budou tvrdě pracovat na tom, aby se všichni cítili šťastní a spokojení. I když jsi velmi otevřený a máš rád práci s lidmi, cítíš se nejlépe ve vztazích a mezi lidmi, které již znáš.

Jako Agent se ti povede v téměř každé situaci, protože umíš naslouchat a poučíš se dřív, než začneš jednat. Také dovedeš říct správnou věc v ten pravý čas. Jsi zakořeněn v současnosti a dovedeš vidět, jak se věci dějí "teď a tady" versus přemýšlet o budoucnosti.

POZOR!!! Kompletní profil tvé Jedinečné schopnosti si můžeš koupit na této stránce >>>

Základní popis tvé Jedinečné schopnosti

Agenti jsou přirození zpravodajci a vyjednavači. Máš velký smysl pro načasování a spravedlnost. Než se rozhodneš, dotazuješ se a získáváš názory druhých. Důsledkem toho může trvat nějakou dobu, než skutečně učiníš rozhodnutí. Jakmile se rozhodneš, je to obvykle nejlepší volbou pro každého, neboť jsi myslel na všechny zúčastněné, abys je výsledkem svého rozhodnutí potěšil.

Jako Agent můžeš nejlépe využít svůj potenciál, když jsi ve skupině, která tě podporuje a může ti pomoci ubírat se směrem, kterým je třeba jít nebo vykonat, co je potřeba.

Jak Vizionáři využijí nejlépe svůj potenciál

Agenti se cítí nejlépe v roli, kde jsou schopni mluvit a soustředit se na někoho nebo něco jiného. Miluješ předávat doporučení ostatním a seš raději, když se nezaměřuješ na sebe. Agenti jsou nejlepší, když ... více v celém profilu>>

Co pro sebe můžeš objevit?

Zakoupením celého reportu tvé Jedinečné schopnosti máš možnost získat přístup ke všem příležitostem života, které jsou ti k dispozici. Jedinečná schopnost ti dává povolení mít svobodu bytí, svobodu jednání a sebevědomí, aby ses mohl postavit za to, kdo skutečně jsi a dělal jsi to, co pro tebe funguje nejlépe. 

Jednou z největších příležitostí, kterou jako lidé máme na tomto světě je využít naší jedinečnou schopnost a pomoci ní vytvořit něco většího, než jsme mi samotní. Přispět světu unikátní hodnotou, příspěvkem a smyslem, který naplní zájem každému, komu se v jeho životě zobrazíte.

Pomocí znalosti své jedinečné schopnosti si vytvořte budoucnost, ze které v přítomnosti začnete dělat solidní a udržitelná rozhodnutí, která naplní váš zájem – to na čem vám skutečně záleží a co je pro vás fundamentálně důležité.

Bez hluboké znalosti sami sebe neuděláte další krok na vaší cestě z vámi vytvořené budoucnosti. Když neznáte sami sebe, tak stěží zaměříte pozornost na činnosti, které vás dovedou k tomu, na čem vám záleží a co je pro vás důležité. Kam zaměříte pozornost, tam dopadne světlo.

Jediná věc, která vám stojí v cestě k naplnění vašeho zájmu – toho, na čem vám záleží a co je pro vás důležité – jste vy samotní. Klikni na tlačítko a získej kompletní profil tvé jedinečné schopnosti.

Miroslav Sázovský

Profesionální kouč bohatých
Tajemství vašeho spokojeného života, ve kterém jste sebevyjádření, šťastní a spokojení spočívá ve vaší ochotě odhalit kdo skutečně jste. Hluboko ve vás jsou dary vaší jedinečné schopnosti, která nemá konkurenci. Jediné, co musíte udělat je uvidět sami sebe, abyste mohli využít svůj potenciál k získání příležitostí, které vám život nabízí.