Kolik by měl stát koučink?

Když se mě lidé ptají, kolik stojí můj hluboký koučink, tak jim vždy odpovím, že si účtuji za reálnou možnost dosažení cíle, kterého by bez koučinku nedosáhli. Jinými slovy, když se mě lidé ptají, kolik stojí můj exponenciální koučink, tak jim odpovím, že si účtuji za rozdíl, který je mezi jejich defaultní budoucností a vytvořenou exponenciální budoucností. Pomáhám jim vidět, co je možné dosáhnout, když společně budeme spolupracovat.

Rozdíl, za který tě platí

Většina z nás má totiž tzv. defaultní budoucnost, která se stane, pokud se jeho život nezmění. Když si mě zaplatíte, tak mě budete platit za to, že se váš život exponenciálně změní. Platíte mě za to, že se váš sen změní v projekt a já se stanu lídrem (manažerem) tohoto projektu. (V dobrých firmách lídři a projektový manažeři vydělávají ročně přes 1.000.000,- Kč).

Pokud jste exponenciální kouč, tak si vás klienti nenajímají proto, aby se za 6 až 10 hodin posunuli na křivce své defaultní budoucnosti na další úroveň, ale očekávají, že s vámi zažijí průlom, kterého chtějí dosáhnout. Neplatí vás za to, že získají nějaké věci, nové schůzky atd.

Vaši klienti vás budou platit za to, co je možné, za dosažení nepředstavitelné vytvořené budoucnosti, která by se jinak nestala, kdyby nezačali spolupracovat s vámi. Rozdíl mezi defaultní a nově vytvořenou exponenciální budoucností, je produkt, za který vás platí.

Dříve než nabídnete svou cenu, zeptejte se svého klienta na jednu otázku:

„Jste ochotný(á) zaplatit za možnost získat přístup k technologiím a technikám, která vás dostanou ze zajetých kolejí vaší defaultní budoucnosti, abyste mohli žít exponenciální život z vytvořené budoucnosti?“

„Jste ochotný(á) zaplatit za možnost získat přístup k technologiím a technikám, které budete v budoucnu umět efektivně používat jako své přirozené sebevyjádření, abyste se vždy sami mohli dostat ze zajetých kolejí vaší defaultní budoucnosti a žili život z vytvořené budoucnosti?“

Nechte své klienty, aby vám popsali jejich klasický život v zajetých kolejích, které vedou do defaultní budoucnosti. Nechte je, ať věnují dostatek času, aby vše popsali i s pocity, které si tvoří v této defaultní budoucnosti. Pak se s nimi pobavte, co je možné. Nechte je snít a pak jim pomozte, aby mohli snít ještě víc. Ukažte jim, že díky spolupráci s vámi získají technologie a techniky, které znají lidé, kteří těchto nemožných snů a cílů již dosahují.

Chcete se i vy stát exponenciálním prosperujícím koučem, který ovládá techniky a technologie, díky kterým koučuje velmi úspěšné lidi a lídry s velkým dopadem? Přečtěte si, jak mohu pomoci já vám a vyplňte tento dotazník, který vám sám o sobě poskytne možnost zamyslet se na tím, jaká je vaše defaultní budoucnost.