Lead True eBook – Bill George

Znovu objevení co znamená být autentický lídr

Ve svém nejnovějším eBooku Bill George vysvětluje a odhaluje charakteristické rysy a praktiky velkých vůdců a používá současných příkladů z praxe, aby ilustroval, jak vypadá autentický leadership v praxi.

TO LEAD WELL, YOU MUST LEAD TRUE.

eBook Nepředstírané (pravdivé) vedení (angl. Lead True) je složen z nejlepších Billovo článků, který v minulosti napsal pro různá media. Články doplnil komentáři nejprodávanějších autorů, profesorů z Harvard Business School a ředitele společnosti Medtronic.

eBook si můžete stáhnout přímo na webu autora: Lead True – Bill George.

Pro případ, že by to nešlo, tak jsem eBook uložil i na svůj web. Stačí kliknout na obrázek níže.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.