Milionová výzva – Den 01

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

První věc, kterou je potřeba udělat – NÁDECH A VÝDECH. Všimli jste si někdy, jak se při vědomém nádechu a výdechu zastaví mysl? Toto cvičení budete dělat velmi často, protože budete potřebovat být přítomný své vizi vytvořené budoucnosti.

Online nástroje pro stroj na peníze

Před deseti roky bych začal instalovat aplikace, zkoušet, testovat, hledat a znova zkoušet testovat atd. Dnes to vše dělám jinak. Koupím si celou platformu, kde je vše mezi sebou propojené a hlavě nic nemusím instalovat nastavovat a udržovat. Je lepší pravidelně jednou měsíčně platit někomu za vývoj, údržbu a podporu, než trávit hodiny času učením se a hledáním. Proto nad ničím neváhejte a rovnou si objednejte tyto aplikace (můžete je mít i na 3 měsíce zdarma, když vstoupíte do klubu, o kterém píše dále v textu).

Dnes bych volil tuto platformu:

Další aplikace:

Existují i jiné platformy, které umožňují podobné věci, ale na Českém trhu je tohle pro mě nejlepší volba. Důvod je jednoduchý: česká podpora, dobrá funkčnost v českém prostředí a česká komunita lidí se stejným zájmem.

Najdi komunity se stejnou výzvou

Začít podnikat online a vytvářet si stroj na pasivní příjem si vyžaduje zahájit proces změny. Proces změny je v jakékoliv oblasti lidského zájmu vždy podobný. Nejlépe ho popisuje v knize Změna k lepšímu, J. O. Prochaska. Musíme si projít šesti fázemi:

  1. nevím, že nevím
  2. příprava, zvyšování vědomí
  3. vím, ale neumím
  4. akce
  5. udržení
  6. ukončení

Pro zvládnutí celého procesu změny je klíčovou částí podpůrná skupina. Proto pokud se chcete vydat stejnou cestou jako já, tak doporučuji stát se členem mentoring klubu Pavla Říhy Placen za svou existenci. Zde totiž najdete nejen skupinu lidí, ale hlavně všechny návody, postupy, doporučení a možnost se ptát, sdílet a vést si svůj deníček úspěchu.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.