Milionová výzva – Den 05

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Dichotomie efektivního leadershipu

Při efektivním uplatňování extrémní zodpovědnosti a vlastnictví záměru mise je důležité mít na paměti dichotomii leadershipu. Každý lídr, přestože veden jen sám sebe, se pohybuje na hraně. Proto je bytí lídrem a efektivní uplatňování leadershipu takovou výzvou. Musíte od sebe a ostatních požadovat disciplínu a zároveň dávat dostatečnou svobodu, což jsou dva naprosto od sebe odlišné principy, které musí být stále v rovnováze.

Být lídrem a efektivně uplatňovat leadership je neustále hledání synergie mezi dvěma skupinami celé řady zdánlivě neslučitelných kvalit. Lídr musí dbát na detaily celého projektu, ale nesmí jimi být posedlí. Dobrý lídr, který umí efektivně uplatňovat leadership jako své sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti se neutápí v detailech taktického problému, jinak by totiž mohl minout strategický úspěch. Dobrý lídr se nesmí nechat polapit maličkostmi a ztratit celkový přehled nad celým projektem.

Jako lídr vašeho projektu nemusíte nikomu nic dokazovat, ale musíte všechno dokázat.

Workshop, který poskytuje odpověď problém

Večer jsme seděli s Evou a bavili se o strategii, chybách a zhodnocovali náš každodenní úspěch. Při vzájemné konverzaci nám oběma došlo, že naší prioritou č. 1, o které jsem poprvé psal v Den 03, není naplněný workshop, ale náš spokojený, láskyplný, bezpodmínečný vztah, láska, šťastné děti a svoboda bytí, svoboda jednání a klid na duši. Tomuhle já říkám skutečný leadership, kdy si lídr udržuje celkový nadhled a neutopí se v detailech. Tohle je dichotomie leadershipu – dbát maličkostí, nebýt však maličkostmi posedlí.

Řešíme a zkoumáme, proč se z 1000 lidí, kteří přišli na stránku osobni-vztahy.cz nikdo neregistroval a nekoupil nabízený kurz. Najednou nám to došlo. Nabízíme kurzy, které poskytují odpovědi a pomoc s problémem, který právě lidé řeší. Jenže kurz se koná až za 5 měsíců. Pokud je někdo sám, nebo se zrovna teď rozvádí, tak nechce čekat 5 měsíců. Tajně doufá, že do té doby bude mít vše vyřešené, přestane to bolet a život bude zase fajn.

Co tedy udělat s takovým webem?

Jednoduše sbírat kontakty a poskytovat kvalitní a hodnotný obsah, který těmto lidem hned částečně pomůže při jejich procesu změny. Poskytnout jim zdarma vhled, nástroje a cvičení, které si mohou už teď udělat. Budovat si s nimi důvěru a vztah, který bude založen na bezpodmínečné lásce.

Měsíc před konáním akce se jich zeptat, zda mají svůj vztah s partnerem již v pořádku a připomenout jim, že přiletí Katherine Woodward Thomas, která je prostřednictvím svých osobních i profesních zkušeností, certifikovaných koučů, které má po celém světě expert na rozchody, rozvody a přivolání si toho pravého partnera do svého života.

Se svou bolestí srdce nemá cenu chodit za všeobecným lékařem, ale rovnou za specialistou. Operaci srdce bychom také nesvěřili svému všeobecnému lékaři, i když mu plně důvěřujeme.

Plán a strategie je tedy jasný, stručný a srozumitelný. Vytvořit hodnotné magnety pro sběr kontaktů, abychom s nimi mohli ve správnou chvíli komunikovat a přinést jim ještě větší hodnotu, než doposud od nás dostali.

Jaké kroky podnikneme?

Níže dávám současná vzhled webu jednoho kurzu, abych vám následující dny mohl ukázat, jak jsem web přepracoval. Vše budu pak konzultovat s mentory v mentoring klubu Placen za svou existenci. Jen díky nim jsem objevil, proč web nefunguje tak, jak by měl – přiváděl klienty. Je super dostat konstruktivní zpětnou vazbu od odborníků.

Díky online kurzu STRATEGIE ONLINE MILIONÁŘŮ jsem si uvědomil, jak vytvořit 10.000+ emailovou databázi, generovat zákazníky 24/7 a být pro ně uznávaným lídrem, od kterého nakupují opakovaně.

Pohled na původní stránku:

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.