Milionová výzva – Den 07

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Jestli se chcete vydat na cestu online milionáře, který má udržitelný pasivní příjem 1.000.000,- Kč/rok díky tomu, že přetavíte své služby do produktů, tak se musíte připravit na jednu skutečnost, kterou vám nikdo jen tak neřekne.

Online podnikání není pro každého, protože si vyžaduje bytí buď expertem na online marketing, nebo bytí expertem v nějakém oboru. Jen málokterý člověk dokáže kombinovat obojí, nebo na to má dostatečné peníze. Není to totiž jen o obsahu, ale i o grafice, znalosti spousty aplikací a jejich vlastnictví. Bude vám trvat měsíce, než se naučíte jednotlivé postupy, jak používat potřebné aplikace. Neříkám, že to není možné zvládnout, ale to velká výzva, která si bude vyžadovat extrémní zodpovědnost.

Chci vás schválně vyděsit. Protože být online podnikatelem si vyžaduje bytí lídrem sám sebe a dovednost efektivního uplatňování leadershipu.

Pokud chcete patřit mezi 1% těch úspěšných, budete muset dělat 99% toho, co ostatní nedělají.

Dnes jsem měnil strategii vstupní stránky, jak jsem o ní psal v Den 05. Vše jsem dělal podle plánu dle Den 03, ve kterém jsem si vytvořil cestu zákazníka přes ebook. Samotné vytvoření celé cesty trvalo tak 2-3 hodiny. Dost času jsem strávil s grafikou a přemýšlením, jak bude stránka vypadat (2-3 hodiny).

Nevím, jestli je výhodnější vše zadat grafikovy, který vás bude stát peníze a vše mu budete muset nejdříve vysvětlit a pak ho žádat o každou změnu a úpravu. Rád si grafiku dělám sám. Pro práci používám software: Zoner Photo Studio + Snagit.

Obálku knihy jsem si vytvořil v online aplikaci DIY Book Design a fotky stáhl na Pixabay.

Seznam všech vytvořených věcí:

 • Vytvoření grafiky na obálku knihy
 • Vstupní stránka na ebook (používám MioWeb).
 • Nahrání nového Google fontu na web
 • Děkovací stránka před souhlasem.
 • Děkovací stránka pro stažení ebooku.
 • Vytvoření ebooku pomocí powerpoint (první verze, se kterou nejsem spokojený a je potřeba ji upravit po obsahové stránce).
 • Změna stránky na workshop – Jak si přivolat toho pravého.
 • Založení seznamu kontaktů ve smartemailingu.
 • Vytvoření Opt-in kampaně
 • Vytvoření přihlašovacího formuláře
 • SEO optimalizace + Facebook atributy
 • Testování a vložení odkazu na novou stránku na Facebook Osobní vztahy
Vstupní stránka na Ebook: Jak si přivolat toho pravého partnera
Facebook testovací příspěvek

Tohle je teprve začátek mapy. Jsem teprve u zlaté brány (4 krok z 9 kroků) podle mapy na obrázku z kurzu Mapa Online Úspěchu.

Mapa online úspěchu
Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.