Milionová výzva – Den 09

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Pro každého lídra je nesmírně důležité, aby se v případě potřeby „stáhl z první linie“, udělal krok stranou a udržoval si strategický nadhled na problémy, se kterým se právě teď on sám a jeho tým potýká.

Téměř žádná akce neprobíhá podle plánu.  

Pokud ve svém projektu chcete dosáhnout úspěchu, je nutné zjednodušovat, protože téměř jistě vždy něco nevyjde. Pokud máte svůj web a celý online byznys příliš komplikovaný, tak se lehce při prvním větším problému ztratíte a nikdo, ani vy sami, nebudete vědět, co dělat.

V praxi totiž nezáleží na tom, jak moc všemu rozumíte a jak to umíte vysvětlit svému týmu. Když nastane obtížná situace, bude rozhodující, jak všichni pochopili, proč to dělají, jak to mají dělat a co mají dělat v době, kdy je důležité danou věc udělat. Je důležité ji pak udělat tak, jak bylo řečeno, že se má udělat a jak se očekává, že bude udělána.

Pokud váš tým není složen z trénovaných profesionálů, tak se téměř většina jeho členů ztratí při řešení několika problémů najednou. Proto je nesmírně důležité, aby lídr dokázal efektivně uplatňovat leadership a dokázal si v daný okamžik udržet nadhled, aby mohl seřadit priority celého týmu a jednotlivců.

Když zrovna nejste zaměstnaní psaním textů na prodejní stránky, nastavováním systému cesty zákazníka, je mnohem snadnější rozhodovat o prioritách jednotlivých úkolů. Tento princip si však vyžaduje zastavit se a udělat krok stranou. Dovolit si uvolnit se, rozhlédnout se a zeptat se mentora nebo nechat přijít nápad sám.

Dnešní den tento princip uplatním. Dostali jsem se do bodu, kdy přemýšlíme nad složitostí projektu Osobní vztahy a nad jeho problémy, kterou jsou naprosto mimo plán.

UVOLNIT – ROZHLÉDNOUT – KOMUNIKOVAT se všemi členy týmu (nahoru i dolu), jak jsem se rozhodl dál jednat.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.