Milionová výzva – Den 10

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Funnel stránka a její „power“

Díky tomu, že jsem si včera dal den na strategické přemýšlení a konzultaci s mentorem, tak jsem si uvědomil následující body:

  • Snažím se mít vše perfektní a stále něco ladím, místo abych prodával.
  • Musím naučit web prodávat.
  • Nezáleží na tom, kolik lidí mi přijde na web, ale kolik lidí koupí.
  • Lidé si na webu musí vybrat jen jednu věc, jinak se ztratí. Průzkumy ukazují, že čím méně věcí je na webu, tak tím více lidi koupí.

Šel jsem do akce a udělal jednoduchý funnel web, kde přes placenou reklamu na Facebooku lidé přijdou na ebook, pak na děkovací stránku, kde jim nabízím časově omezenou slevu na workshop.

Cílem není hned prodat, i když ta nabídka tam je, ale získat kontakt, se kterým začneme komunikovat a zajímat se o jeho skutečnou potřebu ve vztahu s partnerem.

Nastavil jsme si šestidenní testování, abychom viděli úspěšnost reklamy a měli průzkum trhu:

  • Jaká věková skupina má palčivý problém a zajímá se?
  • Jsou to spíše ženy nebo muži?
  • Jaké jsou lokality?
  • Které hodiny a dny nejčastěji klikají.

Během následujících 6 dnů si připravím další grafické verze reklam a jiných slov, se kterými více zacílíme na konkrétní problémy.

Níže sdílím ukázku celé funnel strategie.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.