Milionová výzva – Den 11

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Neexistuje žádná životní situace, se kterou se nyní potýkáme, ve které bychom nepotřebovali být lídrem a efektivně uplatňovat leadership. Ať už jste rodič, podnikatel, sportovec, partner nebo i zaměstnanec, stále potřebujete být lídr sám sebe a všeho, co se ve vašem životě děje a co se vám zobrazuje.

Během své praxe, kdy jsem se vypracoval z nuly na uznávaného experta v oboru, jsem neustále studoval, jak být lídrem a být především efektivním leadershipem použitý. Cílem bylo mít tento stav bytí jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Prostudoval a vyzkoušel jsem spoustu stylů, principů a metod leadershipu. Přečetl jsem velké množství knih (zde je má knihovna). Některé kurzy, metody a návody jsem jen prošel a nezanechaly ve mně nic, co by mě posunulo dál. Zatím používám každý den jen dvě metodiky. Předávám je svým klientům a neustále je konfrontuji a porovnávám s tím, co je na trhu nového nebo zažitého.

Metody leadershipu, které používám:

 1. Ontologicko-fenomenologický model leadershipu, který se vyučuje například na U.S. Air Force Academy, jehož spoluautorem je Werner Erhard, profesor Harward Business School Michael C. Jansen, Steve Zafron a Jeri Echeverria.
 2. Principy leadershipu převzaté z U.S. Navy SEAL a vyučované Jocko Willink, Leif Babin a jejich týmem.

Právě od Jocka jsem si oblíbil jednu z jeho větu: Lídr nemusí nic nikomu dokazovat, ale musí to dokázat.

Když si přečtete následující úkoly mise, tak pochopíte, jak přemýšlím v každém svém projektu nebo v každé své životní situaci, se kterou se v daném okamžiku potýkám:

Moje důkazy na místo dokazování za prvních 10 dnů milionové výzvy

Proč vám to vše píšu a proč považuji tento text za důležitý v mé milionové výzvě? Online marketing a online podnikání studuji už 10 let. Také jsem si prošel kurzy Davida Kirše, Pavla Řehulky, Pavla Hrdličky a dalších. Vždy jsem každé téma jen pochopil, ale nešel jsem do akce. Jediné, co mi v životě udělalo rozdíl, bylo studium leadershipu a následné bytí lídrem. Uplatnění principů a metod leadershipu mi pomáhá dosahovat nepředstavitelné produktivity a dominovat trhu.

Pokud sami sebe nikam nevedete, tak nikam nedojdete.

Zamyslete se… jaké máte úkoly mise?

Většina lidí má jako úkol mise dosáhnout nějaké finanční částky, zhubnout 15 kg, uběhnout maraton, získat partnera atd.

Moje úkoly mise nastavují kontext jakékoliv akce na jiný level:

 • být mužem integrity
 • být autentický o své neautentičnosti
 • být příčinou toho, co se stane
 • převzít si extrémní zodpovědnost
 • být pokorný
 • udržovat rovnováhu dichotomie
 • použij zákony boje (krytí – pohyb)
 • uzákonit (nařídit) disciplínu
 • trénovat tvrdě
 • defaultně útočný (ve smyslu tahu na branku)
 • stále v akci (v pohybu)
 • vědět své proč a znát smysl mise
 • jdi potom
 • dominuj bitevnímu poli
 • veď a vyhraj

Co pro mne znamená pasivní příjem 1.000.000,- Kč/rok?

Je to jen záměr akce, ale není to úkol mise. Aby mise byla úspěšná, je nutné splnit všechny její úkoly. Vyzkoušejte to, uvidíte, jak se vám změní kontext jakékoliv vaší mise.

Vývoj placené reklamy

Do konce týdne sledujeme a hodnotíme reklamu (více v DEN 10) na Facebooku a pracujeme na zdokonalení materiálů, které nabízíme. Reklama za 1500,- Kč na 6 dnů přináší kolem 20 nově registrovaných kontaktů denně. Už druhý den přišla objednávka v hodnotě 2x větší než samotná investice do reklamy. Co je skvělé na této reklamě, že dříve, než jsem zaplatil za reklamu, tak už přišli peníze na účet od platících klientů. Reklama není drahá, když víte jak na to.

Máme spolu s Evou nepříjemný pocit, protože jsme ebook ošidili. Nevěřili jsme, že by to fingovalo. Dnes pracuji na zkvalitnění obsahu a umístění nové verze 2.0 na webové stránky. Z ebooku se stal hodně dobrý pracovní sešit, který vás může dost posunout.

Doporučuji stáhnout ebook ve verzi 2.0, protože když odpovíte na všechny otázky, získáte velký vhled na svůj dosavadní vztahem s partnerem, nad tím, proč stále nemáte láskyplný vztah a co vás limituje prožívat bezpodmínečnou lásku.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.