Milionová výzva – Den 12

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Uvědomuji si, že získávání kontaktů z placené reklamy na Facebooku je zatím hraní si na pískovišti. Vše se učíme, proto sledujeme maličkosti, nepřesnosti a odlaďujeme detaily, které rozhodují o efektivnosti. Do konce tohoto týdne poběží reklama, kterou pak následně vyhodnotíme a spustíme kampaň 3X na lidi, kteří se registrovali.

Dvanáctý den jsem dal dohromady prodejní text podle vzoru Pavla Říhy, který učí, jak přemýšlet nad jednotlivými úrovněmi zákazníků. Stránka, kterou níže sdílím a najdete ji na: www.osobni-vztahy.cz byla hotová za 4 hodiny se vším všudy. Když to už umíte a máte vzor, tak to je jak nějaká hra, kde máte doplnit chybějící slova ve větách.

Stále zdokonalujte a tvrdě trénujte

Svou cestu nepovažuji jen jako běh na závodní dráze, ale jako tréninkový kemp. Rok chci každý den intenzivně trénovat, abych si vytvořil dobré návyky pro přetavení svých služeb do produktů. Jinými slovy, chci být použitý metodami, který se učím, abych mohl začít vidět další detaily, kterých si teď nemohu ani všímat.

Mám dobrý pocit z té stránky, ale důležité nebude můj pocit, ale jestli si lidé koupí.

Zítra jsem na setkání mentoring klubu a pak na podnikatelském kruhu Pavla Říhy.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.