Milionová výzva – Den 14

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Užil jsem si dopoledne točením videa, ke kterému mě inspirovala má žena Eva, když řekla: “Když jsem tě poznala a byl jsi mentorem u Davida Kirše, tak jsi točil tak inspirativní videa plná energie. Natoč zase nějaké…”

Najednou jsem si uvědomil, že to je už skoro 4 roky. Od té doby si tolik v práci neužívám, jako tehdy, když jsme se potkali.

Tak jsem natočil video, které je podmínkou na pokrok měsíce v mentoring klubu placen za existenci

Co pro mne bylo nejdůležitější?

Celé dopoledne jsme si to užíval. Užil jsem si být sám sebou a vzpomněl jsme si, kdo jsem skutečně a že není potřeba za každou cenu být ten pan expert, který řeší milionové projekty ve stavebnictví, ale ten, kdo má radost, hraje si, objevuje a je přítomný tomu, co ho baví.

Za to děkuji bytosti se jménem William, kterému je teprve 21 měsíců. Je mým učitelem, který mi každý den ukazuje, jak být kreativní a užívat si v každém okamžiku svého bytí.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.