Milionová výzva – Den 15

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Dnešní den mě znova vrátil na zem. Pořádně jsem nastudoval, jak si nastavit reklamu na Facebooku a co zaškrtnout.

Po 14 dnech sledování výsledků jsem nastudoval kdy lidé chodí, jaká věková skupina a pak pořádně zacílil. Spustil pokračování optimalizované schválené reklamy, která běžela 14 dnů. Po dvou dnech, kdy jsem začal získávat přes 50 a více emailů/den do databáze, tak mi Facebook zablokoval reklamu. Napsal jsem jim, co jsem udělal špatně, když reklama již běžela 14 dnů. Odpověděli, že bylo nahlášená klamavá reklama.

Proto jsem dnes přepracoval reklamu, aby vypadala jinak a spustil to samé znova. Stálo mě to dnes 2 hodiny práce navíc, se kterými jsem nepočítal.

Nehodnotil jsem, co se stalo, ale převzal jsem si za vše zodpovědnost. Jedině akce může změnit vše. Stížnosti, konspirace a domněnky by mě nedovedly k naplnění záměru a cíle mise. Prioritou č. 1 je naplnit kurz účastníky.

Chci sdílet ukázku, jak vypadá správné zacílení a optimalizace reklamy.

Dnes jsem ještě napsal článek o plánování v leadershipu.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.