Milionová výzva – Den 20

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Několik dnů se paradoxně nic nedělo, ale přitom se staly velké věci. Strávil jsem 3 dny na společenské akci, kterou David Kirš pojmenoval The Best of 10 let – umění růstu aneb přechodový rituál manifestace touhy a osobní svobody.

Hned druhý den po skončení této spirituálně vibrující a posilňující akci jsem udělal životní rozhodnutí. Veřejně jsem oznámil, že končím v oboru skla jako expert na sklo a začínám se věnovat své nové profesi.

Uvědomil jsme si, že:

  • Nechci chodit po špičkách, abych se bez úhony dočkal smrti.
  • Jestli chci být svobodný, musím to být já, a nikoliv být takový, jakým mě chce okolí.
  • Jediné, čím se dá něco změnit, je akce.
  • Být člověkem 21 století je o svobodě bytí a svobodě jednání s klidem na duši.
  • Je potřeba být otevřený příležitostem a hledat věci, které mi pomohou dosáhnout svého cíle.
  • Ve svém životě nikdy nic nezměním, dokud nezměním, jak o svém životě budu přemýšlet.
  • Svojí představou budoucnosti mohu měnit právě teď svou přítomnost.
  • Já jsem osud.

Jak v sobě probudit touhu, odvahu a vytrvalost?

Buď zvítězím, nebo padnu!

Po 12 letech jsem jako stavební fyzik získal označení uznávaného experta ve stavebnictví – specialista na stavební sklo. Byla to doslova profesní zlatá klec, ze které je těžké odejít. Příběh o velkém válečníkovy, který přikázal spálit a potopit lodě ve mě zažehl odvahu a poskytl mi přístup k jednomu z tajemství myšlení k bohatství.

Každý, kdo chce v něčem uspět, musí být ochotný spálit své lodě a vzdát se jakékoliv šance na ústup.

Vždy jsem měl nějakou možnost zadních vrátek nebo ústupové cesty. Dnes se mnou rezonuje přesvědčení, že nechci chodit po špičkách, abych se bez úhony dočkal smrti ve své zlaté kleci.

Buď zvítězím, nebo padnu!

Tyto slova jsou mým kontextem, který mi poskytuje jistotu, že moje mysl bude ve stavu palčivé touhy po vítězství, bez něhož není úspěchu.

Pokud neznáte film (program) Myšlení k bohatství od Napoleona Hilla, ze kterého jsme si dovolil udělal tuto ukázku, tak doporučuji si ho koupit a pouštět stále dokola. Slova, která jsou v tomto filmu vám změní zbytek nejen vašeho života, ale i života vašich dětí a jejich dětí. Navíc získáte super bonus: Myšlením k bohatství – Ztracená kapitola: Jak vyzrát na šest přízraků strachu

2:40 minut z celého filmu, které mi změnily život. Více na myslenimkbohatstvi.film

Kdysi dávno se jeden velký válečník ocitl v situaci, kdy musel udělat rozhodnutí, které by zaručilo vítězství. Měl vyslat své vojáky proti mocnému nepříteli, jehož vojsko mělo převahu. Nalodil své vojáky a vyplul k nepřátelské zemi, vylodil se spolu s výzbrojí a potom vydal příkaz spálit lodě, které je přivezly. Před bitvou pak ke svým mužům promluvil takto: „nechal jsem potopit lodě. To znamená, že není kam ustoupit. Nemůžeme se odsud dostat. Musíme vyhrát.  

Napoleon Hill, Myšlení k bohatství, PRAGMA 1990
Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.