Milionová výzva – Den 21

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Před dvěma dny jsem se rozhodl skončit se svou profesí specialisty na sklo. Udělal jsme si přechodový rituál. Obrazně řečeno spálil a potopil lodě, abych neměl únikovou cestu zpět. Buď vyhraju, nebo padnu. Tato energie a myšlenky vytvořily kolem mě něco nepopsatelného.

Můj prožitek s tímto skokem do nového světa

Zjistil jsem, že naše podvědomá mysl dokáže přijmout jakýkoliv příkaz, který je podbarven naší absolutní vírou. To znamená, že pokud si neuděláte přechodový rituál do nového světa, není možné na podvědomé úrovni své mysli dát absolutní příkaz, podle kterého začne jednat. Pokud si budeme stále dokola opakovat a bytostně věřit tomu, že už jsme někdo jiný a teď děláme jinou práci, v mém případě už nejsme specialista na sklo, ale nyní jsem expert na vytváření lídrů trhů, tak naše podvědomí právě vytvořené nové budoucnosti uvěří.

Nečekejte na to, že vaše podvědomí vám poskytne praktické plány na dosažení vašeho cíle, ale využijte své obrazotvornosti a uvidíte, co dokáže přes transmutaci touhy vytvořit.

Napoleon Hill

V minulosti jsem vždy čekal, že mi podvědomí poskytne praktický postup, jak dosáhnout svého cíle, například 1.000.000,- Kč. Nikdy se nic nestalo tak, jak jsem očekával. Použil jsem teď jinou metodu. Začal jsem si rovnou představovat, jak jsem cíl již dosáhl a co se hned po něm stalo, jak jsem se cítil, jaké jsem měl emoce, co jsem viděl, jak to vonělo. Pozorně jsem vyčkával a užíval si přítomného okamžiku nového milionáře, který je hrdý na to, jak dosáhl cíle přes služby, které druhým pomohly.

Dal jsme si nohy na stůl a četl si knihu, zašel jsem si na oběd a do kavárny, procházel jsem se a byl jsem ten, kdo dosáhl cíle 1.000.000,- Kč. Najednou se z ničeho nic objevily praktické plány. Začaly mě kontaktovat lidé a chtít službu, za kterou jsem získal ten milión.

Když se plány z právě vytvořené budoucnosti zobrazí, hned je realizujte

Uvědomil jsme si, že nemohu realizovat plány, které jsem si vytvořil rozumem. Můj rozum je limitován tím, co si myslím, že vím a o čem jsem přesvědčen, že vím, že vím. Navíc už z minulosti vím, že mé rozumové schopnosti zlenivěly a když se odkazuji jen na ně, tak vždy budu zklamaný.

Základním prvkem úspěchu a dosažení vítězného cíle je stanovit si podrobný plán, který vychází z transmutace palčivé touhy vycházející z právě vytvořené budoucnosti, kterou jste v přítomném okamžiku použití.

Miroslav Sázovský

Pro mě to znamenalo začít v přítomnosti jednat z vytvořené budoucnosti přes vytvořený kontext experta, který pomáhá druhým lidem objevit si jejich superpower podnikatelskou schopnost, díky které se stávají jedineční. Jedinečnost nemá soupeře. Jinými slovy, dát si nohy na stůl a dovolit si cítit hojnost, klid na duši, svobodu bytí a svobodu jednání. Přemýšlet nad tím, jak mohu pomoci ještě víc a jak vydělat ještě víc peněz a být součástí a zdrojem něčeho většího, než jsme já sám.

A výsledek?

Vytvořil jsem prodejní stránku na které jsem nabídl speciální kurz pro 12 lidí za 50.000,- Kč bez DPH. Hned po odeslání emailu jsem do minuty získal první objednávku. Navíc jsem email poslal v době, kdy už nikdo není v práci. Nijak jsem nad tím nepřemýšlel a hned realizoval praktický plán, který se mi zobrazil. Umožnil jsem, aby se věci děli. Jednal jsme z hojnosti z právě vytvořené budoucnosti člověka, kterému již 1.000.000,- Kč leží na stole.

Následující dny využiji metodu 3X podle Pavla Říhy nebo metodu 5X podle Todda Browena.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.