Milionová výzva – Den 22

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Víte, co je geniálního?

Když přijdete s dobrým nápadem nebo velkou marketingovou myšlenkou, tak za ně není stanovena cena.

S dobrým nápadem můžete vydělat mnohem více peněz, než si vydělají ostatní lidi ve vašem oboru. Má to jeden háček.

Dobré nápady musí být vždy podloženy znalostmi.

Jak přijít s dobrým nápadem?

Není to vůbec jednoduché a vyžaduje si to následovat určitý proces. První věc, kterou musíte udělat je tvořit dobrý nápad z hojnosti a z vytvořené budoucnosti, která je větší, než jste vy sami.

Příkladem může být můj velký dobrý nápad. Jako specialista na stavební sklo jsme vždy prodával svůj čas a služby za peníze. Což znamenalo, že jsem musel vše odpracovat. Když jsem se rozhodl, že končím, tak mi má žena Eva řekla: „Vytěž diamanty z toho, co umíš.“ A dobrý nápad byl na světě.

Tady máte důkaz, že za každým úspěšným mužem stojí milující žena.

Napadlo mě, že bych mohl rozdat své znalosti lidem, kteří budou následovat mou cestu. Lidem, kteří mají zájem o moje znalosti a chtějí se stát experty na stavební sklo a učit se od někoho, kdo má za sebou přes 12 let praxe a 1060 zpracovaných zakázek.

Jinými slovy, být prospěšný a dávat něco, co má hodnoty milionů za desítky tisíc korun, abych je vedl a naplnil jejich vizi budoucnosti.

Co jsem si uvědomil a objevil přes svou obrazotvornost je to, že důležitá je velká marketingová myšlenka nebo dobrý nápad, protože odborných znalostí je na internetu a kolem nás všude dost.

Zde je můj dobrý nápad: Intenzivní kurz – STATIK NA SKLO – koukejte se mi přes rameno a já vám dám vzorové výpočty, postupy a strategie, které jsem objevoval 12 let a stáli mě tisíce hodin práce.

Lidé nebudou kupovat vaše odborné znalosti, ani nebudou kupovat to, jak je předáváte, ale budou chtít dosáhnout své vize budoucnosti pomocí vašeho velkého PROČ to děláte. Jinými slovy, lidé si od vás koupí váš velký dobrý nápad nebo vaši velkou marketingovou myšlenku.

Velká marketingová myšlenka a dobrý nápad je základním faktorem úspěchu všech vašich online marketingových aktivit. Podle mě dobrý nápad tvoří 50% úspěchu vašich online projektů.

Pokud potřebujete pomoci s dobrým nápadem, tak mi napište na email miroslav@sazovsky.com. Pomáhám firmám a lidem vytvářet dobré nápady, oživit je, dát jim tvar a efektivně je vést a zvítězit. Jsem tvůrcem jedinečnosti, která nemá soupeře.

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.