Milionová výzva – Den 23 a 24

Jak být lídr trhu a efektivně uplatňovat leadership na cestě za pasivním příjmem milion korun ročně.

Jasnost – Clarity

Dva dny přemýšlím nad strategií a konkrétním plánem vycházející z palčivé touhy. Uvědomil jsme si totiž, že mít v každé oblasti lidského zájmu jasnost (z angl. clarity), je základní předpoklad efektivního vedení do vítězné mise.

Co je jasnost?

Nejlepší bude, když si přečtete knihu od Jamie Smarta s názvem Clarity. Dokonale vystihl podstatu jasnosti a ani se není čemu divit, že jeho kniha se stala nejprodávanější knihou a získala spoustu ocenění.

Slovník Merriam-Webster slovo clarity vysvětluje jako: „kvalitu nebo postoj bytí čistým.

Bez jasnosti zapomeňte na úspěch a efektivní vedení

Už vím, že pokud každý den tvrdě nepracujete na jasnosti (bytí čistým) a vašem zaměření na cíl, ztratíte svůj směr. Jinými slovy, pokud každý den nejste lídrem sami sebe a efektivně neuplatňujete leadership, tak nemůžete dosáhnout záměru dne a vítězně splnit misi.

Hledejte jasnost prostřednictvím tohoto cvičení! Začněte s otevřenou myslí a otevřeným srdce.

Sestavil jsem si 6 každodenních otázek, které používám k hledání své jasnosti. Zkuste si sami odpovědět na každou z těchto otázek.

  1. Moje vášeň a zájmy jsou.
  2. Tři slova, která vystihují mé nejlepší já.
  3. Kdo dnes budu v práci, doma a v komunitě)?
  4. Soustředím se na týdenní plán? Naplňuji své očekávání v plnění plánu?
  5. Řekni min. 5 nejdůležitějším lidem v tvém životě, jak je máš rád, miluješ je a naslouchej jim.
  6. Svůj den měj jako každodenní rutinu – návyky dělají mistra. Jedině tak se vyhrávají mise.
Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.