Najděte si svůj žebřík

I když lezení po skále bez jištění a jakýchkoliv nástrojů může na první pohled vypadat jako skvělá, odvážná a nebezpečná zábava, tak lezení pomocí žebříku se ukázalo jako mnohem efektivnější způsob, jak vylézt na skálu.

Když potřebujete zatlouct hřebík, tak kladivo je účinnějším nástrojem než kámen, přestože ho musíte koupit.

Velmi často se vrháme hlavou proti zdi, místo toho, abychom investovali čas do nalezení kvalitního žebříku.

Možná je lepší investovat čas a peníze do hledání lepších nástrojů, vědění, dovedností, důvěry a pozornosti než stále dokola se odvážně pokoušet uspět jako podnikatel, lídr, manažer, partner nebo rodič.

Vyplatí se vám hledat svůj žebřík!

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.