Neprodávejte se, ale nechte se obdivovat

Většina lidí kolem nás se zabývá tím, jak porazit konkurenci. Jak to udělat, aby zákazník koupil mou službu, moje produkty, a ještě vše opakoval, doporučoval a stal se fanouškem. Myslím si, že tento model je již zastaralý.

  • Co kdyby existovala možnost, že místo toho, abyste se prodávali, tak budete k sobě přitahovat lidi, kteří vás budou obdivovat?
  • Co kdyby místo hledání způsobu a cesty, jak prodávat a konkurovat, jste věnovali čas, rozvíjeli a maximalizovali vaší jedinečné schopnosti?

Věnujte svůj čas růstu, maximalizování a multiplikování vaší jedinečné schopnosti. Prozkoumávejte její možnosti a rozšiřujte ji na maximum, aby vás ostatní lidé považovali za obdivuhodného. Usilujte o dosažení osobní jedinečnosti.

Objevením této možnosti můžete přestat prodávat sami sebe. Naopak začnete k sobě přitahovat nové schopnosti a zdroje jiných lidi, aby vás mohli podpořit a získat vaší jedinečnou schopnost pro naplnění jejich záměru, cíle a zájmu.

Staňte se kupujícím

Zásadní rozdíl mezi kupujícím a prodejcem je v tom, že prodejce je někdo, kdo může být odmítnutý a kupující je ten, kdo odmítá. Dan Sullivan říká, že kupující je někdo, kdo přesně víc, co hledá. Proto je velmi důležité se podívat na způsob, jak se ostatním lidem zobrazujete. Staňte se se někým, kdo si vybírá příležitosti a vztah. Někdo, kdo přesně ví, co hledá.

Tajemství vašeho úspěchu spočívá v jednoduchém bytí tím, čím už jste se stali. Nemůžete se stát někým, kdo vás inspiruje. Buďte sami sebou.

Vaše jedinečná schopnost není někde tam venku, ale je uvnitř vás. To, co je uvnitř vás, nejde popsat na internetu nebo předat v online kurzu, ale lidé to musí objevit ve vás.

Jediné, s kým se porovnávejte je vaše minulé já a vaše budoucí já. Vaše budoucí já musí být někdo, koho vůbec neznáte, protože pokud byste se chtěli jen vylepšit, tak to budete dělat na základě toho, co víte nebo si myslíte, že víte. Pak budete mít pravděpodobnou / téměř jistou budoucnost.

Staňte se novým druhem člověka, se kterým ostatní chtějí spolupracovat

Staňte se člověkem, který se v neustále zrychlující době zpomaluje, přitom má mnohem větší dopad, hojnost, štěstí a bohatství.

Staňte se přitažlivým a hodnotným pro každého talentovaného, úspěšného a ambiciózního člověka, který chce dosáhnout stejné kvality života.

Staňte se novým druhem člověka, který díky nové specifické konverzační doméně vidí svět a v tomto světě jedná tak, že ostatní lidé s ním chtějí spolupracovat.