Proč exponenciální růst 10x je jednodušší než 2x

Věděli jste, že exponenciální růst pomocí 10x myšlení je mnohem snadnější než růst pomocí 2x myšlení.

Většina z nás, když začne přemýšlet nad 2x růstem svého podnikání, úspěchu nebo výsledků, tak si hned představí, že bude muset vyvinout 2x zvětšit úsilí, produkovat 2x víc práce. Jinými slovy zdvojnásobení úspěchu znamená zdvojnásobení práce.

Rozdíl mezi 2x a 10x růstem

2x růst není tak velký, aby si vyžadoval velké změny, proto většina lidí nárůst vidí jen jako zvýšení práce. Často stačí pracovat přesčas nebo si udělat jeden pracovní víkend.

Kdybyste řekl 5x, tak řeknu, že to ještě zvládnu, ale 10x je pro mne už tak velké, že si to neumím představit.

Majitel a CEO výrobního závodu

10x exponenciální růst si vyžaduje změnu myšlení. Není možné dosáhnout 10x růstu navýšením práce. Dosahovat exponenciálně velkých výsledků je pravý opak více práce – vyžaduje si správný druh práce.

Být úspěšným lídrem, který má velký 10x dopad si vyžaduje, abyste si 10x prodloužili svůj volný čas a svůj osobní růst. Když začnete exponenciálně myslet, začnou se vám otvírat nové možnosti bytí podnikatelem, expertem a koučem, který má více času, mnohem rychleji roste a dosahuje 10x opakovatelných výsledků.

Chcete objevit, jak i vy můžete dosahovat exponenciálního 10x opakovatelného dopadu a výsledků?

Kontaktujte mě! Zajímá mě, v jaké oblasti vašeho života se chcete posunout a kde chcete začít žít exponenciální život, který odpovídá způsobu života dnešní doby. Při rozhovoru vám budu sdílet, jak můžete začít žít 100x svobodný podnikatelský život.

Nebo… si přečtěte o projektu 10x MILIONOVÁ VÝZVA

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.

Specializuji se na transformaci leadershipu u vrcholově postavených manažerů, kteří chtějí posunout své bytí lídrem a rozvíjet leadership jako své přirozené sebevyjádření za každé situace bez ohledu na okolnosti.

Chci lidem dělat skutečný rozdíl v jejich životech, aby mohli mít větší svobodu bytí a svobodu jednání, klid na duši, jasnost, život který milují a mohli tak inspirovat své děti a ostatní. Jedině tak mohou být lídry a efektivně uplatňovat leadership jako své přirozené sebevyjádření.