Hluboký koučink 1-na-1

Moji klienti mají opakovatelný velký dopad a jsou součástízdrojem něčeho většího, než jsou oni samotní.

Přineste si svůj největší sen.
Nebo největší strach.
Společně je jednou provždy zvládneme.

Jste úspěšní a připravení na další velký krok ve své kariéře? Máte velký dopad na vaše okolí, organizace a svět (nebo jste připravení mít dopad) a jste zvědaví, jaké by to bylo bytí prosperujícím v každé oblasti vašeho života?

Spousta lidí umírá se sny, o kterých jen snili a měli strach je uskutečnit.
Moji klienti ne.

Máte ten pocit, že vaše budoucnost je již napsaná? Této budoucnosti se říká defaultní budoucnost. Jedná se o budoucnost, která se stane, pokud vaše myšlení nebude vycházet z právě vytvořené nové budoucnosti.

Vaše defaultní budoucnost doslova žije na vaší nevědomé úrovni, zřídkakdy se o ní lidé baví a díky tomu do ní nevědomě žijí. Defaultní budoucnost určuje vaše chování a jednání. Většina lidí v přítomnosti žije z defaultní budoucnosti. Pokud si toto uvědomíte, tak pro vás nebude složité předvídat, jak od teď bude vypadat jejich život za 5, 10 nebo 20 let.

Jak bude vypadat váš život za 10 let, pokud nic nezměníte? Bude stále stejný. Stejná práce, stejná kariéra, stejné vztahy, stejní přátelé, stejný příjem, stejný dům. Stejné všechno. Jaký bude váš život a co budete dělat za deset let?

  • Je možné přepsat vaši budoucnost.
  • Je možné se odlišit a být výjimka.
  • Je možné začít žít exponenciální život.

Když potkám někoho, kdo chce být koučován, požádám ho, aby mi řekl o svých snech. Potom mu pomohu snít o ještě větších snech, než si dokázal představit a pomohu mu uvidět způsob, jakým může tento sen ve svém životě uskutečnit.


Jste připravení začít žít exponenciální život?

Jestli chcete být trochu víc sebevědomější, vydělat trochu víc peněz a pokusit se krok za krokem měnit svůj život, tak jste na špatném místě.

Jsem silně přesvědčený, že můžete žít exponenciální život.

Když žijete exponenciální život, tak dosahujete věcí, které vám teď připadají nemožnénedosažitelné.

Změna nemusí být pomalá nebo vyžadovat velmi tvrdou práci. Pokud chcete žít exponenciální život, budete muset být odhodlaní, odvážní a ochotní vidět a dělat věci jinak, než jste doposud viděli a dělali. Musíte být otevřeni nové možnosti, že vše, o čem nyní jen sníte, je mnohem blíž, než si myslíte.

"Váš život může být skutečně exponenciální. Je mnohem blíž, než si dokážete představit a než si myslíte."

Mým klientům pomáhám vidět svět jinak, než ho doposud viděli. Když změníte způsob, jak nyní vidíte svět, tak se vám změní i způsob bytí a způsob vašeho jednání. Změní se vaše akce a s ní i výsledky.

Když vidíte svět jinak, ostatní vás začnou vidět jinak a vaše chování v tomto nově vytvořeném světě bude vytvářet výsledky, které jste si dříve nedokázali představit. Začnou se dít zázraky.

Moji klienti jsou lidé, kteří už vědí, co je být na vrcholu a jsou připravení mít DOPAD na své okolí, společnost, organizace a svět. Moji klienti jsou připraveni zjistit, co je zapotřebí k dosažení další úrovně nebo dostat se až za tuto úroveň. Je jedno v jaké oblasti jsou na vrcholu – hospodyně, vojáci, herci, sportovci generální ředitelé, lékaři, experti, politici nebo koučové. Jsou odhodlaní a připravení zažívat skutečnou prosperitu (něco víc, než jen peníze) ve všech oblastech svého života.

Pomáhám lidem, kteří jsou již úspěšní, ale co jim pomohlo dostat se na tuto úroveň úspěchu je ve skutečnosti to, co je drží zpět, dostat se na další úroveň úspěchu.

Zázraky ve vašem životě se začnou dít ve chvíli, až budete opravdu připraveni transformovat svůj život. Naše spolupráce bude intenzivně hluboká. Při koučinku jeden na jednoho odhalíme vaše skryté bloky, negativní přesvědčení a limitující omezení a poskytnu vám nástroje a technologie, které potřebujete pro váš úspěch a bohatství.

Jsem expert na hlubokou, přetrvávající, přirozenou sebedůvěru

Pracoval jsem již s desítkami úspěšných lidí z oblasti sportu, filmu, koučinku, managementu, byznysu, kandidátů na prezidenta a profesionálních vojáků, kterým jsem pomohl překonat pochybnosti, strach, nejistotu a vše, co je drželo zpět.

Moji klienti oceňují, jak v každého věřím, vidím jejich jedinečnost a dokáži vytáhnout na povrch jiskru jejich génia, který je často uvězněný v nánosech různých přesvědčení a nevědomých bloků. Jsou vděční za to, že odmítám přijmout jejich nefunkční a staré příběhy, které je limitují a omezují jejich osobní růst.

Výzva, které každý z nás čelí spočívá v tom, že nejsme schopní vidět svůj slepý úhel pohledu na situace, se kterými se nyní potýkáme. Hluboký koučink má velkou vnitřní sílu. Pomůžete-li někomu vidět svět úplně jinak, změní si i ten jeho. A to je to, co dělám: Pomohu vám vidět váš svět pohledem, ke kterému jste zatím neměli přístup. Pomohu vám transformovat váš svět, abyste mohli žít exponenciální život ve všech oblastech svého života.

Moji klienti jsou úspěšní nejen ve své profesi, ale mají i sebenaplňující, láskyplné a bezpodmínečné vztahy, jsou bohatí, zdraví a žijí život, který milují.

Moji klienti jsou nezastavitelní a dosahují jedinečných výsledků

  • Jedna klientka snila o tom, že by chtěla být mezinárodní koučkou, která koučuje kouče a světové lídry a měla televizní show, díky které by mohla mít ještě větší dopad na společnost a svět. Přestože je v současnosti na mateřské dovolené, tak organizuje mezinárodní workshopy, konference, spolupracuje se New York Times bestseller autorkou, vyjednává pozici mezinárodního kouče koučů a vede komunitu jedinečných žen.
  • Jeden z mých klientů snil o tom, že bude mezinárodní lídr, který koučuje lídry a úspěšné kouče, stane se autorem několika knih a přitom bude stále otcem a skvělým partnerem své ženy. Nyní má vše v jednom. Jeho první kniha je před vydáním, oslovuje významné lídry, má tři děti, které spolu s jeho ženou prožívají láskyplný, sebenaplňující a bezpodmínečný vztah.
  • Velmi úspěšná žena snila o prácí, kde bude dělat skutečnou změnu druhým lidem, aby mohli žít život, který milují. Byla uvězněná ve zlaté kleci své kariéry a nedokázala si představit, že by tuto práci mohla opustit a snít ještě větší sen.

Spolupráce se mnou vás bude stát víc než peníze

Moje koučování není pro každého.
Moje koučování vyžaduje odvahu a odhodlání.
Moje koučování vyžaduje, abyste znali moc závazku transformovat svůj život na všech jeho úrovních.
S mými klienty spolupracuji 13 měsíců a jejich život se naprosto změní.

Minimální investice do spolupráce se mnou je 130.000,- Kč a klienti zaplatí až 2.000.000,- Kč, ale vaše investice do spolupráce se mnou vás nebude stát jen tyto peníze. Musíte být připraveni investovat svou energii, svůj čas a svůj závazek vytvořit něco tak velkého, že to bude mít trvalý dopad.

Až budete připraveni, můžeme si promluvit a váš život se změní.

Dříve, než se spolu pobavíme a vydáme se na společnou cestu, tak si vyplňte svůj koučovací profil, abychom společně viděli, zda je pro vás hluboký koučink 1-na-1 dalším velkým krokem ve vašem životě.

Vyplňte tento koučovací profil a zjistěte, zda je koučink pro vás.