Moje jedinečné dovednosti

Učím se od těch nejlepších a naučenou látku spojuji dohromady. Můj přirozený talent je nasávat moudrosti a vědomosti od nejrůznějších lidí. Nejlepší myšlenky, techniky a technologie kodifikovat, pospojovat a vytvořit z nich nový jedinečný model vedoucí k porozumění světa.

Dalo by se říct, že jsem jako myšlenkový inženýr, který sbírá od skvělých myslitelů, vůdců, tvůrců a umělců to nejlepší, co umí a usilují o jedinečnost. Pak to vše rozeberu na kousky až na jádro a potom vše poskládám lépe, než jak to bylo dřív.

Stále vyhledávám lidi, kteří jsou alespoň o krok dál a učím se od nich a naslouchám jim. Objevuji pro sebe skrze prožitek jejich moudrosti a životní rozlišení, dokud mě jejich učení nezačne používat. Když se dostanu na jejich úroveň, tak začnu hledat někoho dalšího, kdo je opět alespoň o krok dál od mé současné úrovně. Takhle to dělám stále dokola.

Můj talent spočívá ve sbírání těch nejlepších myšlenek a vědomostí a jejich vzájemného propojování do jedinečné cesty, na kterou se můžete vydat se mnou. Cesta, na které začnete zažívat exponenciální změny a výsledky ve svém životě na všech jeho úrovních.