Miroslav Sázovský

ŽIJ SVÉ PROČ

Chtěli byste zaměřit svůj talent a potenciál na budování svého podnikání? Chcete žít svůj sen, své PROČ a své poslání?

Přečtěte si můj příběh o tom, jak žiji své PROČ…

  • Dnes mi přijde až neuvěřitelné, že jsem většinu svého života skrýval své dary a talent, abych zapadl mezi ostatní a mohl být součástí kmene.
  • Od malička jsem byl kreativní vizionář, který přirozeně viděl a dokázal vytvářet vize budoucnosti.
  • Nejen u nás doma, ale i ve všech školách, které jsem navštěvoval, nikdo neviděl mé dary a talent a tak jsem se stal stavebním fyzikem.
  • Nikdy jsem se nevzdal a vždy jsem si šel svou cestou za svým snem a vizí.

Pojmenoval a objevil jsem svůj talent a potenciál. Začal jsem podnikat a žít své PROČ.

  • Nebylo to však snadné. Hned ze začátku mé podnikatelské kariéry jsem si myslel, že mým snem je být podnikatel a mít svobodu, jenže jsem  začal podnikat jako statik na sklo a expert na diagnostiku poruch a vad skla. 
  • Neměl jsem strategii a nástroje, abych měl svobodu v podnikání, svobodu bytí a svobodu jednání. Dělal jsem práci, která nevyjadřovala to, kdo jsem skutečně.
  • Během deseti let jsem ze sebe vytvořil lídra trhu, ale nežil jsem své proč, dokud jsem nepotkal svou ženu, která pomáhá lidem objevit jejich dary a talenty.
  • V roce 2019 jsem udělal zásadní rozhodnutí - rozhodl jsem se žít své PROČ. Opustil jsem expertní byznys specialisty na sklo a stal se Tvůrcem lídrů trhu.

Nyní poskytuji nástroje a strategie, které potřebujete k tomu, abyste mohli i vy, žít své PROČ.

Se mnou můžete žít své proč a svou vizi budoucnosti, ze které budete v přítomnosti jednat, jako lídr trhu a zaměříte svůj talent a potenciál pro vybudování firmy, která vyjadřuje, kdo skutečně jste.

Přidej se do komunity lidí, která žije své proč a zaměřují svůj talent a potenciál na budování své firmy.

Těším se na tebe uvnitř uzavřené skupiny

Miroslav Sázovský

Pomáhám mimořádným lidem, kteří již dosahují „nemožných“ výsledků a cílů, aby dosáhli toho, co jim stále připadá „nemožné“.